Веб-хостинг

Веб хостинг - це послуга яка забезпечує надання ресурсів для розміщення будь-якого типу інформації на сервері і доступу до них через Інтернет.

Вона включає в себе виділення місця для зберігання на сервері сайтів і надання певної ширини інтернет-каналу. Природно, хостинг для персональних сайтів і сайтів компанії це різні речі, так як багато залежить від величини наданого місця і цілого ряду різних послуг з розміщення баз даних.

У нас Ви можете отримати контрольну панель, яка дозволить керувати сайтом і сервером. Доступ до функцій і налаштувань хостингу. Швидку роботу Вашого ресурсу без помилок за допомогою збалансованих навантажень на процесор. Миттєву покупку додаткових ресурсів процесора і установку нових додатків на веб сайт.

Ви плануєте створити блог для себе або величезний інтернет-магазин для користувачів зі всього світу, тоді Ви на вірному шляху!

З нашого боку надаємо:

  • Високошвидкісний сервер
  • Програмне забезпечення
  • Техпідтримку 24/7
  • Гарантуємо безпеку

Швидкість, стабільність, доступні ціни - це все ви зможете знайти в компанії СІТІЛАН. Якщо ви ще не працювали з нами і у Вас виникають сумніви, під час тестового періоду Ви зможете переконатися в надійності і якості послуг, що надаються.

Ми допоможе втілити ваші ідеї для маленького сайту або масштабного бізнес проекту. Гарантуємо, що за підтримки команди СІТІЛАН Ви прийдете до успіху!

Запитайте
Скористуйтесь цією формою

Name:

Age:

E-mail:

Phone:

Message: