Сервер в оренду

Якщо Ви вже давно шукаєте рішення таких проблем як повільне завантаження сайту, виникнення помилок при завантаженні, збільшення навантажень на ресурс при великому відвідуванні, то Ви вибрали правильного помічника! Рішенням є перехід на власний сервер.

Не у всіх вдома або на роботі стоять останні моделі комп'ютерів, які можуть впоратися з великими навантаженнями. Часто виникає нестача місця на жорсткому диску, пам'яті, продуктивності процесора. Для майбутнього, масштабного розвитку Вашого ресурсу ми можемо надати в оренду сервер віртуально або ж апаратно, що у Вашому випадку ефективніше зможуть підказати фахівці нашої компанії.

Переваги оренди сервера полягають в можливості розміщення на ньому будь-якої кількості сайтів, надавати місце на сервері Вашим партнерам, рідним і друзям. Ви можете як завгодно розпоряджатися місцем на сервері і управляти операційною системою, а в разі виникнення технічних неполадок все буде вирішено командою наших фахівців.

Також до переваг оренди сервера можна віднести:

  • володіння особистою IP-адресою
  • Надійна охорона інформації, яка зберігається на сервері
  • Можливість самостійного налаштування операційної системи
  • Достатній обсяг виділеної потужності
  • Техпідтримка 24/7

Отже, якщо Ви вже втілили в життя ідею сайту, але виникло питання його зберігання, тоді команда СІТІЛАН допоможе Вам з вирішенням даної проблеми. Ми зацікавлені, щоб кожен клієнт, який звернувся до нас був задоволений результатом. Чекаємо ваших дзвінків і листів!

Запитайте
Скористуйтесь цією формою

Name:

Age:

E-mail:

Phone:

Message: