Бізнес рішення

Компанія СІТІЛАН пропонує надійний, безлімітний Інтернет для бізнес-клієнтів. Дана послуга поширюється на банки, телефонні компанії, забудовників, корпоративних клієнтів, телестудії, державні підприємства та ін. Для користування Ви обираєте канали передачі даних VPN L2 та отримуєте швидке підключення за розумними цінами. СІТІЛАН забезпечує високу надійність і захищеність передачі даних.

 

Ми пропонуємо оренду волоконно-оптичних ліній зв’язку. Дана пропозиція дає можливість швидкого підключення і вигідних умов оплати для будь-якої організації. При цьому клієнт отримує швидкість передачі даних до 10 Гбіт/с, високу надійність та захищеність каналу передачі даних. Від себе компанія СІТІЛАН гарантує технічну підтримку високого рівня. Сервісне обслуговування оптоволоконного кабелю так само, як і інші послуги входять в пакет, який розроблений саме для бізнес-клієнтів. Канал зв’язку не залежить від електроживлення і магнітних наводок. З нами Ви отримаєте самостійну організацію передачі даних , використовуючи власне обладнання, інтерфейси, обладнання для шифрування і захисту інформації.

Оптоволоконна лінія використовується бізнес-клієнтами на великих відстанях, адже оптоволоконний кабель вирізняється високою стійкістю до зовнішніх впливів та довговічністю. Послуги для бізнес-клієнтів характеризуються високою швидкістю передачі даних та голосу.

Запитайте
Скористуйтесь цією формою

Name:

Age:

E-mail:

Phone:

Message: