Спеціалісти

Новини CityLAN...

Завжди в тренді новітніх технологій і завжди крокуємо в ногу з часом.

Heading photo

Підключення ЖК Терракота


Від 01.12.2023р. мешканці ЖК "Терракота" мають можливість підключитись до оптичного інтернету CityLAN. Мережа побудована за технологією PON, стійка до відключень світла та має автономність до 72 годин.

Heading photo

Підключення ЖК Вудсторія


Від 01.01.2023р. мешканці ЖК "Вудсторія" мають можливість підключитись до оптичного інтернету CityLAN. Мережа побудована за технологією PON, стійка до відключень світла та має автономність до 72 годин.

Heading photo

Підключення ЖК Ревуцький


Від 01.11.2021р. мешканці ЖК "Ревуцький" мають можливість підключитись до оптичного інтернету CityLAN. Мережа побудована за технологією PON, стійка до відключень світла та має автономність до 72 годин.

Heading photo

Підключення ЖК Лебединий


Від 01.06.2020р. мешканці ЖК "Лебединий" мають можливість підключитись до оптичного інтернету CityLAN. Мережа побудована за технологією PON, стійка до відключень світла та має автономність до 72 годин.

Heading photo

ЖК Хвильовий


Раді оголосити жителям ЖК Хвильовий!Відтепер на наше обладнання встановлені безперебійники живлення, завдяки цьому наше обладнання працює в автономному режимі до 24 годин. Будьте завжди на зв'язку, а ми вам в цьому допоможемо!

Heading photo

ЖК 5 квартал


Раді оголосити жителям ЖК 5 квартал!Відтепер на наше обладнання встановлені безперебійники живлення, завдяки цьому наше обладнання працює в автономному режимі до 24 годин. Будьте завжди на зв'язку, а ми вам в цьому допоможемо!

Heading photo

Акція 3+3


При підключенні нових абонентів діє акція 3+3.Разово сплачуйте за три місяці і ще три місяці отримуйте в подарунок. Акція діє разово і тільки для нових абонентів. Легкий старт на півроку щоб оцінити якість та стабільність наших послуг.

Heading photo

Акція 10+2

Разово сплачуйте за десять місяців і ще два місяці отримуйте в подарунок. Акція діє на постійній основі для всіх абонентів CityLAN. Для цього потрібно згідно діючого тарифу оплатити одним платежем за 10 місяців і зателефонувати на технічну підтримку компанії. Економте свій час і гроші.

— Контакти

CityLAN

  • Телефон

    (044) 22-888-14(097) 20-888-14(093) 82-888-14

  • Email

    au.ten.nalytic%40troppusau.ten.nalytic%40ofni