Варіанти поповнення CityLAN

Сплачувати онлайн завжди зручно

 • City24

  ТОВ «СВІФТ ГАРАНТ» це високотехнологічна, сучасна компанія, яка надає фінансові послуги своїм клієнтам щодо переказу коштів у національній валюті без відкриття рахунків. (Згідно ліцензії НБУ). Компанія володіє власним програмним забезпеченням, що дозволяє швидко реагувати на запити ринку, розробляти власні, сучасні продукти. Наша продуктова лінійка нараховує близько п’яти тисяч послуг, більша частина яких - власні прямі договірні відносини та власні технічні розробки.
  Перейти до оплати

 • EasyPay

  EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних сервісів України, якому належить інтегрована платіжна мережа, що дозволяє здійснювати платежі offline та online та через мобільні програми. Мережа EasyPay налічує 15 500 платіжних терміналів по всій Україні.За допомогою EasyPay можна сплатити комунальні послуги, поповнити рахунок.Компанія запустила програму EasyWallet, в якій за допомогою push-платежів (швидкої оплати через push-повідомлення на екрані смартфона) можна сплатити будь-яку послугу або товар, наприклад, сплатити за проїзд у міському транспорті.
  Перейти до оплати

 • Приват24

  «Приват24» — найпопулярніший в Україні інтернет-банкінг. Працює з 26 березня 2001 року й належить ПриватБанку.Система призначена для дистанційного керування банківськими рахунками ПриватБанку й інших українських банків у режимі реального часу. Реєстрація в сервісі необов'язкова.Доступ до системи може бути здійснений як через web-версію, так і через мобільні додатки для операційних систем Android та iOSІнтернет-банкінг «Приват24» надає клієнтам ПриватБанку можливість зручно та легко користуватись безліччю різноманітних послуг без звернення у відділення банку.Приват24 поєднує в собі як звичні клієнтам банківські послуги, так і цілу екосистему різноманітних сервісів та послуг, які виходять далеко за рамки банківських продуктів (ресторани, шопінг, мандрівки, здоров'я, театр, музика, кіно та інші.
  Перейти до оплати

 • Monobank

  monobank — український додаток для інтернет-банкінгу та однойменний віртуальний банк, запущені в 2017 році. Працює за банківською ліцензією « Універсал Банку ».
  Оплата через МОНО здійснюється через додаток в декілька кроків:1. Обрати інші платежі2. Комунальні платежі3. У пошуку вказуємо Сітілан, відобразить CITYLAN(Київ) обираємо4. Вказуємо свій ID номер (номер договору)5. Вносимо суму оплати

— Контакти

CityLAN

 • Телефон

  (044) 22-888-14(097) 20-888-14(093) 82-888-14

 • Email

  au.ten.nalytic%40troppusau.ten.nalytic%40ofni