Команда

Команда CityLAN

Фахівці з багаторічним досвідом!

СІТІЛАН - це молодий та перспективний інтернет провайдер, який швидко розвивається. Наш колектив складається з найкращих спеціалістів, що працюють у творчій атмосфері та завдяки цьому надихаються новими ідеями. У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні матеріали, які забезпечуюють безперебійну роботу мережі по оптоволокну.Ми намагаємося створювати максимально комфортні умови для підключення та подальшого обслуговування клієнтів.
Компанія СІТІЛАН втілює в собі:● Якість. Адже підключення та подальше обслуговування кожного абонента мережі СІТІЛАН завдяки колективу професіоналів завжди на високому рівні. В нашій техпідтримці Вас проконсультують і допоможуть знайти відповідь на будь-яке питання пов’язане з нашими послугами.● Оптимальність. Співвідношення ціни та якості послуг, які пропонує СІТІЛАН є оптимальними як для новачка в мережі Інтернет, так і для досвідченого користувача. Кожен клієнт знайде для себе вигідні умови, які включені в тарифні пакети описані на сайті. Наші послуги вирізняються стабільністю та швидкістю з поміж сотень провайдерів.● Безпека. Канали зв’язку завжди надійно захищені, що робить їх затребуваними серед користувачів, які потребують конфіденційності інформації.Від якісного Інтернету Вас відділяє лише декілька кроків. Ласкаво просимо скористатись нашими послугами та стати ще одним задоволеним клієнтом!

Спеціалісти

Задаємо планку...

Завжди в тренді новітніх технологій і завжди крокуємо в ногу з часом.

Heading photo

Інженерний відділ

- Комплексні рішення для побудови телекомунікаційної мережі. Організація локальної мережі на об'єктах любої складності;- Підбір устаткування у надійних вендорів під ваші потреби;- Індивідуальний підхід до будь якого запиту;- Вибір надійних каналів Інтернет з резервуванням.

Heading photo

Технічна підтримка 


- Графік роботи 24/7;- Ввічливість та клієнтоорієнтованість;- Завжди на зв'язку... якщо на телефоні черга, резервні варіанти telegram та viber;- Надання розширеної консультації.

Heading photo

Монтажний відділ


Наші переваги:- Швидкість виконання робіт;- Надійне і якісне виконання поставлених задач;- Надаємо варіанти опираючись на досвід;- Прислухаємось до побажань клієнта.

— Контакти

CityLAN

  • Телефон

    (044) 22-888-14(097) 20-888-14(093) 82-888-14

  • Email

    au.ten.nalytic%40troppusau.ten.nalytic%40ofni